2008. november 4., kedd

Náthablog

...és ilyentájt mindig megszáll a múzsa.
A múzsáról: cseppet anyáskodó, anyatigris jelenség, olyan 'könnyebb verset írni mint megkerülni' típus, tülkös sisakkal, keblein körpajzsok, melyekkel bolygókat lehetne kivédeni. Az égből ereszkedik alá, hosszan kitartva egy magas cét, ami egyrészt az univerzum szövetét is képes kikristályosítani, majd tejútnyi szilánkokra törni, valamint úgy visszhangzik, hogy galaxisunk faláról pattan vissza, mint egy lamantin csókja egy burgonyacsipszről.
Nyájas mosolyába az Egyesült Államok teljes pékhada sem tudna elegendő képviselőfánkot gyártani (pedig szezonja van), szende pislantásától pedig kozmetikai konglomerátumok zuhannak csődbe. Lágyan ráteszi oltalmazó kezeit a vállaimra, én pedig magamba szállok, ideroskadok a gép elibe és megírom takonyszegélyezte sirámaim.

Kútfőm teli, szememen századnyi sors súlya, csipáim közt a kanyon Gibraltár szorosával vetekszik, olyan hangokat tudok kiadni, hogy 'Göööööö' meg 'Mmmnygggh', mozogni legfeljebb a teáig és vissza, játszani egyáltalán nincs kedvem(!). Olvasgatok inkább, összes Pratchettet, újra.


Friss: mégiscsak van kedvem játszani, megnyugodtam. Lost Planet: Colonies edition, egy ántik gyöngyszem a Capcomtól. Gameplay, atmoszféra, animáció és bossfight iskola.

2008. november 1., szombat

god give me a sign

2008. október 27., hétfő

Hátakkor namégegyszer, mert első húszra nem sikerült.
Vannak kétségek.
Van reménysugár is.
Bármi lehet.
Egy dolog biztos, Tibetszerte irigylik azt a lelki nyugalmat amivel háncsfonatba burkoltam szellememet.
Fene a kurva mindenemet, a felnőtt fejemet, meghogy állandóan azt a kurva boldogságot hajkurászom.
A rohadt gépnek meg feldugok egy ácskapcsot. A számítónak.

Ami viszont rém megnyugtató, hogy a könyvek sosem romlanak el, kedvenc balfékjeim a polcon sorakoznak, és megint legyőzik a sárkányt. A hercegnő... jelentős, a sárkányölő... nos, ő meg a városi őrség tagja. A sárkány meg kellően galád. Épp mint a macska. Ma arcon harapott, de már érzem belőle a jó szándékot. A pokolba vezető út is azzal van kikövezve, hát én is csempésztem egy kicsit belőle a válaszmaflásba. Nem ő kapta, hanem az ördög.

2008. október 25., szombat

hát mi lesz itt, basszameg

az egyén győzedelmeskedik, de randa egy véres kard van nála, hullahegyek mögötte/megette
a többi egyénnel meg mi lesz?
ők is úgy győzedelmeskednének egy kicsit már

és én?
én az egyén?
mi az én győzelmem?
Ledobom a plüssmackóm a plüsshídról?
nyakában plüsskötél, plüsskő?
alatta szakadék igazi méllyel.

hát ez a nem mindegy.
ésakkor most?
merhát dobnám
de mély
éshát mégiscsak az enyim
meg plüss is

de a tömés kihullott vala

hátakkor...?

'Apa majd vesz neked másikat'

Nos, Apa?

2008. október 23., csütörtök

JUST libiDO IT

Szexteszt mindenkinek, bevállalósak kommenteljék be a százalékokat, én 47-en végeztem; figyelembe véve, hogy a nullától való eltérés az utóbbi 3-4 évbe zsúfolódott, nem is rossz.

Szerk.: Fejér és Heves megyéink a statisztikák szerint vulkanikus szexualitású területek, felkeresésük megfontolandó az éhezők számára(pl. számottevő azok száma, akik partnerükkel szinkron-crossdressben nyomultak ÉS bevallják)

2008. október 9., csütörtök

http://www.flabber.nl/archief/025337.php

Elindít, szakad.

2008. október 1., szerda

Majdnem egy ezresbe kerül, hogy ne köhögjek, két és fél óra várakozásba, hogy betegszabin legyek, és háromnegyed órába, hogy leparkoljak a Móricz vonzáskörzetében, cudar drága időket élünk.
Anyámból meg csak egy van, az is pont a kedvenc fajtám, és mostanában elég jól elbeszélgetünk, felnőtt a felnőttel.
A cégről is lassan kiderül, hogy nem a habos típusú torta, itt is kitenyészett a Juppiköcsög Erectus. Játékfejlesztés címén... ehhh, mindegy. Viszont cserébe patent a fizu. Bitches cure the itches with riches.